הלבנה - אפרת איי.אמ - רשת מרפאות שיניים
כיף לחייך עם שיניים מבריקות

הלבנה - כיף לחייך

מה כדאי לזכור?
הלבנה מיועדת למי שגוון השיניים שלו התכהה בעקבות התבגרות טבעית של השיניים, עישון, שתיית משקאות צבעוניים וכדומה.
חובה לבצע טיפולים משמרים לפני ההלבנה.

הלבנת שיניים הופכת את החיוך ליפה יותר

בביקור אצל רופא תקבל המלצה לשיטת הלבנה שמתאימה לך,
מהלבנה במרפאה עם פיקוח רפואי צמוד ועד לערכה ביתית רפואית.

אילו שיטות הלבנה קיימות?

ערכה רפואית ביתית - סד אישי וחומר הלבנה במינון המאושר ע"י רופא בלבד.

הלבנה באור - טיפול מהיר שנעשה בידי רופא במרפאה.

הלבנת שיניים – במרפאה או בבית

אנו מציעים שתי שיטות עיקריות להלבנת שיניים, טיפול יעיל ומהיר הנעשה במרפאה שלנו על ידי רופא שיניים מקצועי ומנוסה, יש גם אפשרות לרכוש ערכה ביתית הכוללת סד הלבנה אישי (פלטה) וחומר הלבנה בכמות מדודה ומבוקרת, המינון נקבע על ידי רופא מקצועי ומוסמך.

  • הלבנת שיניים במרפאה (אור מקוטב)- הלבנה בפיקוח מלא המבוצעת במרפאת השיניים שלנו על ידי רופא מנוסה, באמצעות טכנולוגיית אור מקוטב. בטיפול אחד האורך כשעה וחצי ניתן להבהיר את השיניים ולקבל תוצאה יציבה ומרשימה לאורך זמן.
  • הלבנת שיניים ביתית- אנו מציעים ערכה רפואית ביתית עם חומרים פעילים איכותיים הנמצאים בפיקוח, המינון נקבע על ידי הרופא והסד מותאם אישית לפיו של המטופל. לשינוי מקסימלי בגוון השיניים יש להשתמש בסד כשעתיים מדי יום, למשך שבועיים.

חשוב לדעת כי כדי לקבל תוצאות מקסימליות יש לבצע טיפולים משמרים לפני הלבנת שיניים, בואו למרפאה שלנו ואנו נתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

במרפאת השיניים אפרת מתמחים באסתטיקה דנטלית, אנו מציעים מגוון שיטות וטכניקות חדשניות ומתקדמות להלבנת שיניים. הטיפול מאפשר לכם לחייך בכיף ובפה מלא שיניים לבנות. למראה השיניים יש חשיבות רבה מבחינה אסתטית וגם מבחינה בריאותית. אנו כאן כדי לסייע לכם ליהנות משיניים לבנות וכמובן בריאות.


הלבנת שיניים למראה זוהר, צעיר, בריא וקורן.

גוון השיניים מושפע מגנטיקה, גיל, דפוסי אכילה, שתייה ואורח חיים. הגוון של השיניים אינו אחיד ומשתנה מאדם אחד לאחר. עם השנים גוון השיניים משתנה, גם הרגלים כמו עישון, שתיית קפה ומשקאות מוגזים המכילים קפאין, חבלות שונות, טיפולי שורש וסתימות, כל אלו ועוד גורמים לשינוי בצבע השיניים. כדי לחייך בכיף וללא חשש אנו מציעים שיטות יעילות ומתקדמות להלבנת שיניים ולהבהרת הצבע שלהן.

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות - צרו עמנו קשר:

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. ככל שתמלאו יותר פרטים, כך נוכל לתת לכם מענה טוב ומהיר יותר. תודה!