כתרים - אפרת איי.אמ - רשת מרפאות שיניים
הכתר הינו התחליף הקרוב ביותר לשן הטבעית שלנו

כתרים - לכל גיל

האם יש כתר שדומה יותר לשן המקורית?
הטכנולוגיה המתפתחת והמתקדמת הביאה איתה חידוש אסתטי המחקה בקירוב את חומר האימייל של השן.
כתרי זירקוניה בנויים מחומר דמוי יהלום מלאכותי וללא מתכת כלל.

אצלנו אפשר לבחור בין שני סוגי כתרים, כתרי חרסינה או כתרי זירקוניה

כתרי החרסינה מורכבים מ- 2 שכבות: שכבה חיצונית מחרסינה, ושכבה פנימית, שהיא בסיס הכתר, ממתכת אצילה או רגילה. כתר החרסינה חזק ומשתלב לאורך שנים רבות בפה.

לכתרי זירקוניה 3 יתרונות עיקריים

יכולת לחקות בצורה טובה מאד כל גוון של שן

התאמה גבוהה לגבול החניכיים

מראה טבעי לחלוטין

כתר הוא התחליף הקרוב ביותר לשן הטבעית

בענף רפואת השיניים ישנם סוגי כתרים רבים ומגוונים, ביניהם כתרי זירקוניה וחרסינה. במרפאה שלנו אנו משתמשים רק בכתרים איכותיים ועמידים המהווים תחליף קרוב ככל האפשר לשן הטבעית. לכן, אנו ממליצים על שני סוגי הכתרים הבאים:

  • כתר חרסינה- הכתר מורכב משתי שכבות, שכבה חיצונית מחרסינה חזקה ועמידה בגוון הרצוי ובהתאמה לצבע של שאר השיניים, ושכבה פנימית ממתכת אצילה או רגילה, שכבה זו מהווה את בסיס הכתר.
  • כתר זירקוניה- הכתר אינו מכיל מתכות ועשוי מחומר איכותי ועמיד דמוי יהלום מלאכותי. כתר זירקוניה קרוב לחומר האימייל הטבעי המצפה את השיניים, הוא התחליף הקרוב ביותר לשן טבעית, ויש לו מראה טבעי לחלוטין.

חשוב לציין כי אנו מתקינים כתר זמני לאחר טיפולי שורש כדי למנוע חשיפה לזיהומים, לחיידקים ולהצטברות חיידקים. לאחר שהכתר מוכן במעבדה, המטופל מוזמן למרפאה לסיום הטיפול. רופא שיניים מיומן מסיר את הכתר הזמני ומתקין את הכתר הקבוע.

כתרים נועדו לסייע בשיקום הפה והם תורמים גם לשיפור במראה האסתטי. במרפאת השיניים אפרת מתמחים בכתרים לכל הגילאים, אנו מתאימים את סוג הכתר בהתאם למצב הפה והשיניים, ובהתאמה לסוג הטיפול, למאפייני המטופל ולצרכיו הייחודיים. אצלנו כל מטופל זוכה לתוצאות מושלמות באחריות, הכתר נחשב בעיננו לאמנות בפני עצמה וברשותנו כל הידע והמכשור הנדרשים לטיפולים מורכבים.


מחויבים לאסתטיקה גבוהה

בכל הליך לשיקום הפה הרופאים שלנו בונים תוכנית טיפולים מותאמת אישית, תוך התחשבות במצב הפה והשיניים, במאפייני המטופל ובדרישותיו. ההחלטה על סוג הכתרים נעשית יחד עם המטופל לאחר הסברים מפורטים והצעת מחיר.

בשיקום שיניים קדמיות אנו ממליצים על כתרי זירקוניה או חרסינה משיקולים אסתטיים, בשיקום שיניים אחוריות ניתן לעתים להסתפק גם בכתרים ממתכת בציפוי חרסינה כדי להוזיל עלויות.

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות - צרו עמנו קשר:

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. ככל שתמלאו יותר פרטים, כך נוכל לתת לכם מענה טוב ומהיר יותר. תודה!